Casa Valle Verde
| Wi-Fi | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Valle Verde Sierra de los Padres είναι κοντά στα τουριστικά σημεία, όπως η Σιέρα ντε λος Πάδρες, που βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ.
Η Λίμνη Los Padres απέχει 10 λεπτά οδικώς από αυτή την παραθεριστική κατοικία, ενώ ο σταθμός λεωφορείων Cecilia y Bruno είναι σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.
Η βίλα με 1 μπάνιο επίσης έχει θέα στον κήπο.
Οι επισκέπτες της Casa Valle Verde μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Αυτή η βίλα απέχει 450 μέτρα από Parrilla Rhiannon, όπου οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν διάφορα γεύματα.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές Astor Piazzolla από η Casa Valle Verde;
Η Casa Valle Verde απέχει 25 χλμ. από το ΔιεθΝές Astor Piazzolla. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Casa Valle Verde;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Valle Verde θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Casa Valle Verde;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η Casa Valle Verde.